Jdi na obsah Jdi na menu

Příspěvek z roku 2014

3. 11. 2016

Rádi bychom našim dětem umožnili trávit odpolední čas v družině na hřišti, které bude rozvíjet jejich fyzické schopnosti a zároveň jim umožní se po náročném dni náležitě odreagovat.

 

Vzhledem k tomu, že zřizovatel nedávno naší Základní škole uhradil rekonstrukci půdy a sociálních zařízení, není bohužel pravděpodobné, že nyní najde v rozpočtu také finance na vylepšení školní zahrady. Velmi nepravděpodobná je bohužel i varianta, že by se nám za tímto účelem podařilo získat nějaký grant, a to z důvodu, že daný pozemek patří státu a hřiště nebude přístupné veřejnosti. Proto jsme se s dalšími rodiči rozhodli založit občanské sdružení a jeho prostřednictvím se pokusit získat prostředky od rodičů, přátel a příbuzných žáků naší školy.

 

 

Jak můžete vidět v našem fotoalbu, první fáze úprav školní zahrady se zdařila a je zde několik nových herních prvků. V projektu chceme i nadále pokračovat a máme mnoho nápadů na různá další vylepšení. Plánování dalších úprav se bude odvíjet od množství získaných finančních prostředků.